• Víte, že zákazníci Dúopam, s. r. o. platí optimální daně?

  Podnikání vás baví a často si říkáte, kolik dalšího času a energie byste mohli investovat do rozvoje své firmy, nebýt nutného (a nudného – jen to klidně přiznejte) vedení účetnictví a daní. My vám ten čas dáme! Dělejte, v čem jste nejlepší, a ostatní povinnosti nechte na nás. Jsme profesionálové, vedení účetnictví je naše parketa i náš koníček!

  Co umíme?

  Nabízíme komplexní služby v oboru účetní a daňové evidence. Zastoupíme Vás také při jednání na úřadech a poskytneme personální a mzdové poradenství.

  Máme zkušenosti, pracujeme spolehlivě, rychle a precizně, vždy dodržíme slíbený termín.

  Co od nás můžete čekat?

  Naše práce nás baví. (věřte nebo ne, cifršpióny vedení účetnictví opravdu těší!), proto pracujeme se stoprocentním nasazením. A proto také považujeme za nutné dále se vzdělávat ve svém oboru, mít povědomí o žhavých novinkách a aktualizovat své účetní know how.


  Vážíme si svých klientů.
  Máme rádi dlouhodobé vztahy, založené na důvěře. Respektujeme všechna klientova přání a o zákazníky náležitě pečujeme. Umíme mluvit (poradíme, vysvětlíme, zodpovíme) i mlčet (dohodu o mlčenlivosti dodržujeme za všech okolností).Veškeré služby, ať už z oblasti daňové evidence či poradenství, poskytujeme výhradně na základě smlouvy

   

  Ušetříme vám nervy. Daňové zákony se stále mění a mnoho podnikatelů chybuje. Poradíme vám, jak se vyhnout omylům. Chyby jsou totiž drahé – považte, že jen na nedoplatcích daní vybírá daňová správa ročně asi 8 miliard korun a každá kontrola stojí daňového poplatníka kolem 115 tisíc korun. Ale až bude ťukat daňová kontrola na vaše dveře, můžete zůstat v klidu, protože ve vedení účetnictví, daňové evidenci i podvojném účetnictví, jsme fakt dobří. Správné započítání nákladů, využití odpisů a přesná evidence se vám mnohokrát vyplatí.Ušetříme vám peníze. Chcete přece vidět na konci účetního období zisk? Zjistíme, kde vám zbytečně utíkají peníze mezi prsty. Naši poradci odhalí každou mezeru – nejen ve vedení účetnictví, ale také každý nevyužitý zdroj pro reálné a uznatelné náklady.

   

  Vedení účetnictví v rukou profesionálů

  Vedení účetnictví je pro mnohé podnikatele velmi nepříjemnou, nicméně nezbytnou záležitostí. Člověk, který nevidí v cifrách nic zajímavého, dokáže jen stěží sedět hodiny nad administrativou a kvalitně zpracovávat veškeré evidence a účetní podklady. Proč to raději nenechat na profesionálních pracovnících s mnohaletými zkušenostmi, kteří dělají to, v čem jsou opravdu dobří?

  Kompletní služby pro všechny

  Vedení účetnictví zahrnuje opravdu spoustu úkonů. Postaráme se zcela o všechny, a to profesionálně, spolehlivě a samozřejmě také diskrétně. Nabízíme mnoho služeb:

  • Vedení účetní evidence
  • Vedení daňové evidence
  • Mzdové, účetní, daňové a personální poradenství
  • Jednání za vás na úřadech
  • Rekonstrukce účetnictví

  Ptáte se, proč svěřit tento složitý úkol právě do našich rukou? Odpověď je prostá, nabízíme to, co očekáváte. Pracujeme kvalitně a spolehlivě, jednáme na základě zkušeností a teoretických znalostí. I přes spolehlivost a kvalitu vypracování pracujeme velmi rychle a dáváme si záležet na předem stanovených termínech. Sledujeme veškeré změny a novinky ve světě účetnictví a dokážeme je co nejrychleji aplikovat do naší práce jako takové. Jsme zkrátka zapálení do cifer, čísel, daní a administrativy. To jsou předpoklady, díky kterým vám můžeme nabídnout to nejlepší vedení účetnictví ve vašem okolí.

  Ušetříte nejenom čas, ale i peníze

  Každá chyba je drahá, a v oblasti účetnictví to platí dvojnásob. Mít chyby v účetnictví se rozhodně nevyplácí, protože díky tomu můžete platit opravdu nepříjemné sankce udělené například daňovou kontrolou. Vést si tedy účetnictví svépomocí může být riskantní, už jenom z tohoto důvodu. Přenechejte to raději na nás, na profesionálech, a až k vám příště přijde kontrola, tak buďte zcela v klidu. Vše bude zcela v pořádku a bez jediné chybičky.